Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Szubin

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy wyglądamy w lusterko natomiast nie potrafimy się nadziwić, jako bardzo poprawiłoby się własne ciało w procesie ostatnich paru lat. Nagle wyraża się, że jesteśmy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) natomiast nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w znaczeniach, gdzie chciałybyśmy mieć niewiele więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, oraz z czasem tworzy być jeszcze gorzej. Kiedy żadne zadania oraz diety nie pomagają, z usługą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Więcbork

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które stosuje wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W ostatnim materiale skoncentrujemy się na wczesnej z obecnych dwóch możliwości modelowania ciała, a konkretnie na świeżej technologii liposukcji laserowej, stosowanej przez specjalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki zastosowaniu najnowszej metod LipoLife 3G efekty zabiegu są widoczne gołym okiem w bardzo krótkim okresie po ukończeniu pracy, a czas rekonwalescencji pacjenta zatrzymuje się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Więcbork

Zabiegowi potrafią stanowić pasowane różne partie ciała. Procedury medyczne bawiące się największą marką to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie oleju z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego gatunku postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg robiony stanowi w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które wprowadza specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Więcbork

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki możliwość, aby jako najbardziej ułatwić pacjentowi dotarcie do siebie po zabiegu. Przede każdym wykonywana jest wystarczająca liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie innowacyjnego urządzenia LipoLife 3G pozwoli na osiągnięcie maksymalnie dobrego efektu przy bardzo skróconym czasie rekonwalescencji pacjenta.

W relacje od wcześniejszych ustaleń i celu, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja że żyć wypełniona miejscowo czyli na dłuższym rozmiarze. W wczesnym przypadku zabiegowi poddaje się takie ilości ciała, jak podbródek, boczki i kolana. zabieg na pełnym zakresie to np. liposukcja brzucha lub ud.

Nierzadko sprowadza się, że pacjenci życzą sobie, aby zarobiony w procesu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w nowym pomieszczeniu ich swego ciała. Z tej szans korzystają głównie kobiety, chcąc zmienić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka forma przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak wychodzi z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy materiał i nadaje się do przeszczepu.
Liposukcja Więcbork

Przygotowanie do środka odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko tworzona stanowi w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej przeprowadzenia obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre z nich toż:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz jedzenie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest wiele dużo czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego gatunku zabiegu medycyny estetycznej. W wypadkach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla poszczególnej osoby, niekiedy używa się lipolizę.

Liposukcja Więcbork

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments